Strony Wordpress, Opieka, Wdrożenia

WordPress Wrocław

WordPress to bez wątpienia najpopularniejszy system do zarządzania treścią na rożnych serwisach internetowych. Świadczy o tym chociażby to, że aktualnie co trzeci użytkownik sieci bazuje właśnie na WordPressie. Tego typu System Zarządzania Treścią warto stosować, gdy chce się być spokojnym o przyszłość własnej witryny.
To silnik na jakim można projektować proste w obsłudze i funkcjonalne: strony www, blogi tematyczne, sklepy internetowe, katalogi produktów, platformy HR, czy kalendarze spotkań.

Ciekawostki dotyczące WordPressa

Aż 32% stron www działa aktualnie na silniku WordPressa. Liczba ta stale wzrasta. Liczba pobranych wtyczek przekroczyła już 1 miliard. Strony oparte na popularnym CMSie mogą obsłużyć 120 języków. Najbardziej popularna wtyczka to Akismet. Ma ona już około 82 milionów pobrań.

Kto powinien decydować się na wykorzystanie WordPress?

Strony internetowe na bazie WordPress dedykowane są zwłaszcza tym użytkownikom sieci, którzy udostępniają bardzo dużo treści. Nie bez powodu witryny bazujące na CMS WordPress posiadają największe światowe marki.

Oferujemy

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH WORDPRESS

Projektujemy strony internetowe WordPress bardzo dobrze widoczne na urządzeniach mobilnych, działające sprawnie i oparte na SEO. Są one także we właściwy sposób zabezpieczone

WSPARCIE DLA TWOJEJ STRONY

Będziemy troszczyć się o Twoją stronę przez cały czas, a na dodatek nauczymy Cię obsługi witryny.

Worldpress Wrocław

WPROWADZANIE MODYFIKACJI WORDPRESS

Na bieżąco wprowadzamy modyfikacje, uwzględniając zmiany dzięki jakim witryna będzie udoskonalona pod każdym względem

AUDYT UX / SEO

Kompleksowo analizując zawartość Twojej strony, wpłyniemy na późniejszą poprawę jej widoczności. Zadbamy nie tylko o kwestie techniczne, ale też o odczucia użytkowników

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Sklep z roletami online

E-Sklep z roletami

Czego możesz od Nas oczekiwać?

Zmodyfikowanie strony głównej i sliderów

Zmodyfikujemy stronę główną wraz ze zdjęciami w taki sposób, by użytkownik od razu zapamiętał Twoją markę

Zmiana grafiki w witrynie

Zoptymalizujemy grafiki, aby pozostawały zgodne ze standardami na komputerach i urządzeniach mobilnych

Pozycjonowanie strony

Zajmiemy się pozycjonowaniem lokalnym i ogólnopolskim, dzięki jakiemu nastąpi wzrost widoczności witryny w Google na frazy związane z Twoją ofertą i Wrocławiem.

Szybkie ładowanie strony

Twoja strona będzie się szybciej ładowała, co wpłynie korzystnie na SEO oraz zwiększy zadowolenie użytkowników – potencjalnych klientów

Zastosowanie nowych funkcji i pluginów

Zastosujemy rozszerzenia dzięki jakim będziesz mógł stale aktualizować swoją stronę

Kwestie dodatkowe

Jeśli chcesz, byśmy zajęli się innymi sprawami, bezpośrednio powiązanymi z Twoją stroną, to także jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kosztorys WordPress

Możesz spodziewać się, że wycenimy usługi indywidualnie, w zależności od tego, jak bardzo będzie rozbudowana Twoja witryna oraz ile czasu będziemy musieli jej poświęcić. Cennik obejmować będzie: funkcjonalność strony, projekt graficzny, czas wykonania oraz zaangażowanie wykonawcy.

Strony WordPress Wrocław

Współpracujemy z klientami w całym kraju, dlatego możemy też współpracować zdalnie z Klientami z Wrocławia. Posiadasz stronę internetową i chcesz już ulepszyć bądź myślisz o posiadaniu strony bazującej na CMS WordPress? Skontaktuj się z Nami. Zaprojektujemy efektywną, a zarazem prostą w obsłudze witrynę. To dzięki Nam uzyskasz szablon idealny, dostosowany do wymagań branży, klientów oraz trendów www. Twoja strona stanie się Twoją najlepszą wizytówką.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań