Adaptacja, Naprawa, Aktualizowanie witryn oraz sklepów www

WordPress Kielce

Każdy przedsiębiorca, który chce zaistnieć w sieci musi pamiętać o tym, jak istotne jest to, aby witryna reprezentująca jego działalność była atrakcyjna oraz profesjonalnie zaprojektowana. Doskonałe strony powstają na bazie WordPressa, a sklepy na podstawie WooCommerce. Dlatego warto sprawdzić, czym się one charakteryzują. I zdecydować na ich wykorzystanie.

CMS WordPress

WordPress wyposażony jest w gotowe szablony stron internetowych, jakie można przełożyć pod konkretną działalność. Wynika to z tego, że użytkownicy WordPressa mogą zainstalować i przełączać się pomiędzy różnymi motywami, odpowiadającymi za zmianę designu oraz funkcjonalności strony.

E-Sklep WooCommerce

Popularność sklepów bazujących na WooCommerce wynika z tego, że za pomocą tej wtyczki można oczekiwać łatwej sprzedaży produktów, niezakłóconego administrowania sklepem, a także możliwością zastosowania modyfikacji, w zależności od tego jaka branża jest reprezentowana.

Proponujemy

Wykonywanie stron bazujących na WordPress

Strony bazujące na wordpress projektujemy zgodnie ze specyfikacją branży, jak i standardami obowiązującymi w Internecie.

Wdrożenie sklepów WooCommerce

Zaprojektujemy sklep internetowy woocommerce pozwalający sprzedawcy na samodzielną obsługę.

WordPress Kielce

Wprowadzanie modyfikacji

Wraz z tym, jak rozwija się konkretny biznes, wprowadzane są modyfikacje. Eksperci z naszej firmy czuwają nad tym.

Kompleksowe audyty

Jeszcze przed rozpoczęciem prac nad stroną lub nad sklepem zajmiemy się sprawdzeniem wszystkich elementów już istniejącej witryny.

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Kielce Wordpress

Sklep z roletami online

E-Sklep z roletami

Jesteśmy w stanie zapewnić

Profesjonalne podejście

Zawsze do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z nami wiesz, czego możesz się spodziewać.

Działania marketingowe

Poza projektem strony lub sklepu, możesz również liczyć na to, że zajmiemy się działaniami promocyjnymi.

Wysoką jakość wykonania

Wszystkie sklepy WooCommerce i strony WordPress dla Twojej firmy z Kielc będą zrobione w oparciu o znane w branży standardy.

Efektywne pozycjonowanie strony WordPress

Możesz być pewien, że strona będzie wypozycjonowana bardzo dobrze i szybko rozpoznawana przez roboty wyszukiwarek.

Elastyczne rozwiązania

Możesz być pewien, że sklep będzie maksymalnie dopasowany do Twojej wizji początkowej, aczkolwiek wzbogacony o nasze koncepcje

Współpracę po wykonaniu strony

Możesz liczyć na to, że Nasz specjalista woo/wp Kielce będzie to Twojej dyspozycji, gdy pojawią się problemy techniczne ze stroną lub gdy będziesz chciał wprowadzić modyfikacje.

Kosztorys za WordPress

Nasi klienci mają pewność, że cena za usługi będzie podana indywidualnie. Wszystkich traktujemy profesjonalnie i nie dopuszczamy do tego, by jakikolwiek klient nie był zadowolony z efektów współpracy. Cennik określamy zarówno na podstawie zaangażowania pracownika, jak i zadań jakie realizuje.

Jeśli chcesz ulepszyć już istniejącą witrynę albo stworzyć nową dla Twojego biznesu

Zapraszamy do kontaktu

Integracje sklepów Wp/Woocommerce

Integracja i migracje sklepów woocommerce
  • Chcesz migrować obecny sklep do WooCommerca? Nie wiesz jak to zrobić?
    Skontaktuj się z nami

  • Używasz programow księgowych np. Subiekt? - Chcesz żeby współpracował z WooCommercem?
    Zapraszamy do współpracy

  • Chcesz zaistnieć w porównywarkach?
    Chętnie w tym pomożemy

WordPress Kielce

Obserwujemy na bieżąco trendy w e – commerce. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy doskonale znają się na WordPress oraz WooCommerce. Dlatego, jeśli tylko zależy Ci na współpracy z Naszymi ekspertami, powinieneś dokładnie przyjrzeć się Naszym rozwiązaniom. Jako, że pracujemy również w modelu zdalnym, możemy pracować dla Ciebie, kiedy mieszkasz w Kielcach. W stolicy województwa świętokrzyskiego dzieje się coraz więcej. Dlatego, jeśli ktoś chce się rozwijać na polu zawodowym i być zauważalnym lokalnie bardziej niż do tej pory, powinien też zadbać o obecność w sieci.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań