Opieka, Wdrożenia, Tworzenie stron Wordpress

WordPress Kraków

WordPress jest znanym System do Zarządzania Treścią. Na podstawie WordPressa można wykonywać: strony www, blogi tematyczne, sklepy internetowe, katalogi produktów, platformy HR, kalendarze spotkań oraz wiele innych elementów w sieci.
Osoby korzystające z WordPressa podkreślają, że jest to praktyczne i proste w obsłudze rozwiązanie. Nie trzeba długo się uczyć, by samodzielnie zarządzać swoją stroną.

Wtyczki WordPress

Ogromna baza wtyczek WordPress ułatwia codzienną pracę i pozwala dostosować poszczególne funkcjonalności do wymagań użytkownika. Wtyczki zapewniają wygodną pracę oraz poprawę działania strony.

Jakie dodatki można wykorzystać?

Dodatki z jakich można skorzystać pozwalają na zastosowanie sekcji komentarzy, Stworzenie list mailingowych, wprowadzają opcję kalendarza albo wyświetlają wiadomości na temat jakości strony pod kątem szybkości ładowania albo obciążenia innymi wtyczkami.

Oferujemy

STRON WWW WORDPRESS

Zaprojektujemy szablon strony internetowej WordPress doskonale widoczny na urządzeniach mobilnych, działający sprawnie na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu, opracowany pod kątem SEO oraz wyposażony w podstawowe zabezpieczenia.

STAŁY NADZÓR NAD STRONĄ

Przez cały czas będziemy dbali o Twoją stronę. Nauczymy Cię obsługi witryny, a w przypadku jakichkolwiek problemów – zareagujemy od razu.

Worldpress Kraków

MODYFIKACJE WORDPRESS

Wprowadzamy niezbędne modyfikacje, jeśli pojawia się taka konieczność. Na bieżąco uwzględniamy zmiany dzięki jakim strona będzie udoskonalona i dobrze odbierana

AUDYT UX / SEO

Kompleksowo przeanalizujemy zawartość Twojej witryny, wpływając na późniejszą poprawę jej widoczności.

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Sklep z roletami online

E-Sklep z roletami

Co zapewniamy?

Zmodyfikowanie strony głównej i sliderów

Zmodyfikujemy stronę główną wraz ze zdjęciami w taki sposób, by użytkownik od razu zapamiętał Twoją markę i żeby była ona dobrze odczytywana w wyszukiwarce

Zmiana projektu strony

Wykonamy nową grafikę strony, aby były zgodne ze standardami i świetnie prezentowały się na różnych urządzeniach

Pozycjonowanie strony

Wpłyniemy na stały wzrost widoczności witryny w Google, na słowa kluczowe związane z Twoją ofertą i z miastem Kraków.

Szybkie ładowanie strony

Wykorzystamy narzędzia dzięki jakim strona będzie się szybciej ładowała, co będzie znaczące pod kątem SEO i UX

Uwzględnienie nowych funkcji i pluginów

Zastosujemy rozszerzenia i wtyczki dzięki jakim strona zawsze będzie wzorcowo opracowana

Kwestie dodatkowe

Zajmiemy się też wieloma innymi kwestiami, w zależności od Twoich wymagań

Kosztorys WordPress

Możesz spodziewać się, że wycenimy usługi indywidualnie, w zależności od tego, jak bardzo będzie rozbudowana Twoja witryna oraz ile czasu będziemy musieli jej poświęcić. Cennik obejmować będzie: funkcjonalność strony, projekt graficzny, czas wykonania oraz zaangażowanie wykonawcy.

Strony WordPress Kraków

Jeżeli pracujesz w Krakowie i chciałbyś z Nami współpracować, to nie będzie z tym najmniejszego problemu. Zdalnie stworzymy dla Ciebie stronę internetową bazująca na CMS WordPress, dopasowaną do wymagań Twojej branży i potrzeb Twoich klientów. Nasz specjalista od Wordpressa stworzy dla Ciebie stylową, zgodną z trendami oraz prostą w obsłudze stronę. Wystarczy, że skontaktujesz się z Nami i omówimy, jak ma się zaprezentować szablon. Jeżeli szukasz kogoś, to pomoże Ci zaistnieć w sieci, zadzwoń lub napisz do Nas. Zadbamy o każdy szczegół, tworząc funkcjonalną całość.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań