Reklamy Google Ads czyli linki sponsorowane
od 499 zł netto

Kampanie reklamowe Google Ads (dawniej AdWords) mogą występować w różnych miejscach. Jest wiele różnych możliwości. Do dyspozycji są reklamy tekstowe w wyszukiwarce, banery graficzne na blogach i portalach, bezpośrednie linki zakupowe w wyszukiwarce, reklamy video na portalu YouTube i treść w okienkach podczas filmów.

Cechy kampanii reklamowych Google'u

Efekt widoczny od razu

Kampania AdWords wyświetla reklamy zaraz po jej uruchomieniu. Linki reklamowe wyświetlają się razem z wynikami wyszukiwania na stronie wyszukiwarki Google'a lub w innych wybranych miejscach. To ułatwia dotarcie do grupy odbiorców, którzy mogą być zainteresowani ofertą.

Możliwa do wybrania grupa docelowa

Kampania reklamowa może być skierowana do wybranych grup odbiorców. Jeśli oferujesz swoje usługi lokalnie, możesz wybrać miasta i województwa, w których pojawi się reklama. Możesz określić również godziny wyświetlania reklam, aby dotrzeć do odbiorców w godzinach ich pracy lub wieczorem. Analizujemy możliwości w tym zakresie i przedstawiamy propozycje.

Optymalizacja kosztów

Kampania AdWords działa na zasadzie modelu opłaty za kliknięcie. Możemy określić maksymalną kwotę dzienną i maksymalny koszt kliknięcia, które mają związek z ilością i miejscem wyświetleń reklam. Optymalizujemy kampanie reklamowe tak by posiadały dobry proporcje ilości wejść i kosztów.

Proszę o wycenę

Interesuje mnie:
 kampania tekstowa
 kampania banerowa
 remarketing
 reklama na youtube
 kampania produktowa  

Kontrola Antyspamowa (2 + 1 = ?)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki, ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.
OnePage

Kampanie tekstowe

Reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google wyświetlają się, gdy użytkownicy wyszukają usług lub produktów, które oferujesz. Opłata pobierana jest tylko wtedy, kiedy klient kliknie w nią i wejdzie na Twoją stronę lub sklep.

Kampanie banerowe

Banery reklamowe wyświetlają się w sieci reklamowej Google Ads. Pojawiają się w 2.5 milionach stron www i 650 000 aplikacji. Mogą być wyświeltane odpowiedniej grupie docelowej. Można tez wyświetlać różne banery dostosowane targetu. Banery są zawsze tam, gdzie Twoi potencjalni klienci.

Remarketing

Klienci odwiedzają wiele stron. Jeśli ktoś wejdzie na twoją stronę i zobaczy promowaną ofertę, może tę ofertę zobaczyć jeszcze raz na innej stronie. Tym razem zobaczy ją w formie twojej reklamy. Remarketing zwiększa zasięg i moc przekazu. Działa na zasadzie przypomnienia czegoś, co klient już gdzieś widział.

Youtube TrueView i Reklamy produktowe

1. Reklamy TrueView to reklamy, które wyświetlają się głównie przed filmem, w jego trakcie lub po jego obejrzeniu.
2. Reklamy produktowe pozwalają konsumentom szybko i łatwo znaleźć Twoje produkty w Google.

Dlaczego my?Redakcja treści reklam

Treść reklamy należy zoptymalizować, aby zwiększyć jej skuteczność. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe pomagają lepiej wykorzystać środki przeznaczane na promocję. Wybieramy najlepsze frazy, ściśle lub elastycznie dopasowane.

Przygotowanie banerów

Jesteśmy projektantami. Z chęcią przygotujemy Państwu całościową kampanie banerową, spójna z innymi działaniai marketingowymi firmy. Doradzamy przy doborze rozmiarów, form, oraz zdjęć i motywów.

Certyfikowany specjalista AdWords

Państwa reklamą będzie zajmował się certyfikowany specjalista Google AdWords

Monitoring efektów

Jak zbadać efekt kampanii? Nasze statystyki umożliwiają ocenę działań promocyjnych. Co miesiąc otrzymują Państwo raport z pozycji, wyświetleń, klinięć i kosztów reklam

Indywidualne podejście

Podchodzimy indywiualnie do każdej firmy. Optymalizujemy kampanie tak by posiadała najlepszy stosunek wejść do kosztów.ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań