Strony www Wordpress

Wordpress Warszawa

WordPress to popularny system do zarządzania treścią na rożnych serwisach internetowych. Narzędzie to umożliwia szybką aktualizację strony internetowej.

Na bazie WordPressa można wykonywać: strony www, blogi tematyczne, sklepy internetowe, katalogi produktów, platformy HR, kalendarze spotkań oraz wiele innych elementów.

Popularność stron powstających na WordPressie

Strony internetowe powstające na WordPressie są już od kilku lat bardzo popularne. Świadczą o tym same statystyki. Otóż, 6 na 10 stron www bazowała na tej praktycznej platformie już 2 lata temu. Nie bez powodu WordPress coraz częściej określa się jako standard wśród CMSów. Nasi specjaliści tworzą w nim różne serwisy i funkcjonalności.

Kiedy warto skorzystać z WordPressa?

Jako, że z WordPressa można skorzystać na każdym rodzaju strony www, idealnie nadaje się do wykorzystania w wielu branżach. Niezależnie od tego, czy ktoś prowadzi serwis informacyjny, czy bloga tematycznego, może oczekiwać, że WordPress w jego przypadku sprawdzi się idealnie. Wystarczy jedynie optymalnie skonfigurować wtyczki.

Oferujemy

STRONY WWW WORDPRESS

Zaprojektujemy szablon strony internetowej WordPress bazujący na standardach z 2020 roku. Twoja strona będzie doskonale widoczna na urządzeniach mobilnych, będzie działała sprawnie, będzie przygotowana pod kątem SEO oraz wyposażona będzie w podstawowe zabezpieczenia.

STAŁA NADZÓR NAD STRONĄ

Gwarantujemy, że będziemy dbali o Twoją stronę przez cały czas. Nauczymy Cię obsługi witryny, niezależnie od tego, jaki jest jej typ. Będziemy też czuwać nad jej rozwojem.

Strony na wordpressie warszawa

WPROWADZANIE MODYFIKACJI WORDPRESS

Jeśli masz wytyczne od działu marketignu z ze zmianami, to wprowadzimy niezbędne modyfikacje. Na bieżąco uwzględnimy zmiany dzięki jakim witryna będzie udoskonalona wraz z rozwojem Twojej branży.

AUDYT UX / SEO

Kompleksowo analizując zawartość Twojej strony, wpłyniemy na późniejszą poprawę jej widoczności.

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Minirolety online

E-Sklep z roletami

Czego możesz od Nas oczekiwać?

Zmodyfikowanie strony głównej i sliderów

Zmodyfikujemy stronę główną wraz ze zdjęciami w taki sposób, by użytkownik od razu zapamiętał Twoją markę

Zmiana grafiki na witrynie

Zoptymalizujemy grafiki na stronie tak, by były zgodne ze standardami nie tylko na komputerach i laptopach, ale również na urządzeniach mobilnych

Pozycjonowanie strony Wordpress

Z Nami możesz liczyć na stały wzrost widoczności Twojej witryny w Google, na wszystkie frazy, jakie bezpośrednio związane są z Twoją ofertą. Oferujemy również pozycjonowanie stron wordpress na hasła lokalne związane z miastem Warszawa.

Szybkie ładowanie strony

Wykorzystamy narzędzia dzięki jakim Twoja witryna będzie się szybciej ładowała, co wpłynie korzystnie na SEO oraz zwiększy zadowolenie odwiedzających

Uwzględnienie nowych funkcji i pluginów

Zastosujemy rozszerzenia dzięki jakim do Twojej witryny można będzie dopasować właściwe opcje

Kwestie dodatkowe

Zajmiemy się też wieloma innymi kwestiami, w zależności od Twoich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu.

Cena za wdrożenia WordPress

Wszystkie koszty powiązane z modyfikacją Twojej witryny ustalimy indywidualnie. Skontaktuj się z Nami, aby ustalić szczegóły.

Strony WordPress Warszawa - Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z klientami w całym kraju, również w Warszawie. Jeżeli więc prowadzisz biznes w stolicy i zależy Ci na tym, by posiadać stronę internetową bazująca na CMS WordPress, skontaktuj się z Nami. Stworzymy dla Ciebie stylową, zgodną z trendami oraz prostą w obsłudze witrynę. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, poznamy specyfikę branży i dzięki temu będziemy mogli utworzyć szablon strony idealnej.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań