Studio graficzne w Poznaniu
Kreatywna grafika

Dzięki nietypowym pomysłom wykonujemy niepowtarzalne projekty, które przyciągają zwrok.

Przemyślane prace

Projekty oprócz przyjemności z oglądania muszą przynosić zyski. Tworzymy według zasad, które kierują Klienta od zaskoczenia przez zaufanie do kontaktu i zakupu.

Kompleksowe oferta

Jesteśmy po to, aby mogli Państwo w jednym miejscu zlecić wszystko to, czego potrzebują. Zapewniamy kompleksową obsługę na targi, konferencje, wystawy.

Studio graficzne

Projekty do druku

• wizytówki, papier firmowy
• katalogi / foldery / ulotki reklamowe
• karty menu / teczki ofertowe
• plakaty, billbordy, tablice
• kalendarze reklamowe
• opakowania, etykiety
• inne materiały drukowane

Druk

Współpracujemy z kilkoma drukarniami, aby móc zaoferować korzystne ceny druku, krótkie terminy i powtarzalną jakość.


Projekty graficzne na strony www

• layouty stron i sklepów www
• mailingi
• szablony
• fanpage

Identyfikacja

• loga
• key visuals
• oznakowania
• Tworzymy kompleksową identyfikację firmy >>


Projektowanie katalogów

Projektujemy wielostronicowe katalogi. Zwracamy szczególną uwagę na przejrzystość publikacji, ciekawy design, oraz dobre przygotowanie plików produkcyjnych.

Dążymy do tego by katalog nie przedstawiał tylko "suchych" informacji o produktach, ale również swoim wyglądem zachęcał do zakupu przedmiotów w nim prezentowanych.

Projekty ulotek

Projektujemy ulotki, foldery reklamowe. Oferujemy zarówno proste jednostronicowe ulotki, jak i bardziej zaanonsowane składane foldery.
W projektach wykorzystujemy zdjęcia Państwa produktów lub zdjęcia z banków zdjęć, tak aby stworzyć atrakcyjną szatę graficzną.

Plakaty / Banery / Teczki

Wykonujemy projekt i druk plakatów i banerów o dowolnym wymiarze. Plakat jest doskonałą formą promocji wydarzeń takich jak: akcje promocyjne, koncerty, wystawy, zapisy na kursy językowe czy szkolenia. Plakaty mogą być wydrukowane na różnym podłożu - papier, baner, karton, siatka mesh, naklejka.
Oferujemy projekt i druk teczek ofertowych różnego rodzaju, od prostych po bardziej złożone. Teczki ofertowe możemy wzbogacić o dodatkowe foliowanie folią błyszczącą lub matową.

Projektowanie opakowań i etykiet

Tworzymy projekty opakowań i etykiet. Pracujemy kompleksowa tworząc linie kreatywne dla całej marki lub linie produktowe. Przed przystąpieniem do prac wykonujemy analizę grupy docelowej (targetu) oraz konkurencji. Projekt graficzny opakowania lub etykiety często decyduje o tym czy klient wybierze Twój produkt. Po opakowaniu ocenia czy jest to produkt ekologiczny, ekskluzywnym, zdrowy itp. Dlatego proces projektowania opakowań wymaga strategicznego i marketingowego podejścia. Więcej informacji na temat marketingu w projektowaniu znajduje się w naszym blogu.

Ponadto

Album zdjęć

Profesjonalny dobór zdjęć

Dobry projekt graficzny wymaga dobrego zdjęcia lub ilustracji. Przygotowując pracę (nawet ulotki) dobieramy zdjęcia, tak by najlepiej wkomponowywały się w charakter pracy.

Retusz zdjęć

To codzienny element pracy grafika. Najczęściej usuwamy ze zdjęć niepotrzebne elementy, poprawiamy lub zmieniamy kolorystykę.

Doradztwo

Aktywnie doradzamy i odrazamy - w pełni angażujemy się w projekt.

Kompleksowe realizacje

Opinie naszych Klientów

  • Współpracujemy ARTSO od kilku lat, firma przygotowuje dla nas materiały reklamowe oraz dba o naszą stronę www. Jest to solidny i sprawdzony partner biznesowy, którego możemy z przjemnością i spokojnie zarekomendować, każdemu kto chce skorzystać z usług dobrej agencji reklamowej.

    Roman Kopak, Komfort Sp. z o.o.

  • Z największą przyjemnością mam zaszczyt dostarczyć rekomendację dla ARTSO, która swoim profesjonalizmem, wyczuciem potrzeb klienta i szybkością działania pozwoliła w bardzo krótkim czasie stworzyć wizerunek mojej firmy. Strona internetowa, ulotka, reklama zrobiona w sposób kreatywny i bardzo innowacyjny pomogła mi w dotarciu do potencjalnego klienta.

    Tomasz Mazur, Forno Italia

  • Współpraca z ARTSO przebiegła bezproblemowo - od profesjonalnej odpowiedzi na zapytanie ofertowe po podpisanie zlecenia i wszystkie etapy realizacji projektu. Firma była otwarta na nowe rozwiązania i posiadała wykwalifikwaną kadrę do ich wdrożenia.

    Anna Korzeniewska, Human I.D.

Blog #studio graficzne

Emocje podczas budowania marki

#branding #projekty

Emocje podczas budowania marki

Przeglądając identyfikacje obcojęzycznych firm nie zawsze rozumiemy ich treści, ale prawie zawsze rozumiemy emocje, które przekazują. Kształt, kolor, font, przestrzeń, zdjęcia, gabaryty niosą ze sobą różne rodzaje emocji. Design może wykreować wizerunek firmy trendy i bliskiej konsumentowi. Może również wywołać wrażenie niemieckiego porządku czy brytyjskiego dystansu.

więcej
Key Visual. Wykonany przez studio graficzne

#studio graficzne #projekty

Key Visual. Czu już czas na KV?

Kiedy logo nie wystarcza, firma szuka innych sposobów identyfikacji. W przestrzeni rynku istnieje wiele znaków firmowych, wiele nazw, wiele marek. Niektóre są wręcz stylizowane przez studio graficzne tak, żeby wyglądały jak logo znanej konkurencji. Nawet jeśli nazwa firmy, nazwa marki czy logo wyodrębnia się z otoczenia, może nie przenosić wystarczająco jasnego przekazu do grupy docelowej. więcej

Above the Fold - zapomniana zasada projektowania?

#projektowanie graficzne

Above the Fold - zapomniana zasada projektowania?

Kiedyś ludzie czytali gazety :-). Trzeba je złożyć na pół, żeby dało się je sprawnie dostarczyć do kiosku. Złożona na pół gazeta ma dwie strony. Niewidoczną, na której leży, i widoczną, którą można od razu przeczytać bez rozkładania całości. Ta część znajduje się powyżej zagięcia to Above the fold. Zasadę warto wykorzystać w tworzeniu ulotek, folderów, opakowań i w innych pracach.

więcej
ZOBACZ BLOG

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.pl

ARTSO
ul. Głogowska 132/140
60-243 Poznań

Formularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki, ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań