Studio graficzne w Poznaniu
Kreatywna grafika

Dzięki nietypowym pomysłom wykonujemy niepowtarzalne projekty, które przyciągają zwrok.

Przemyślane prace

Projekty oprócz przyjemności z oglądania muszą przynosić zyski. Tworzymy według zasad, które kierują Klienta od zaskoczenia przez zaufanie do kontaktu i zakupu.

Kompleksowe oferta

Jesteśmy po to, aby mogli Państwo w jednym miejscu zlecić wszystko to, czego potrzebują. Zapewniamy kompleksową obsługę na targi, konferencje, wystawy.

Studio graficzne

Projekty do druku

• wizytówki, papier firmowy
• katalogi / foldery / ulotki reklamowe
• karty menu / teczki ofertowe
• plakaty, billbordy, tablice
• kalendarze reklamowe
• opakowania, etykiety
• inne materiały drukowane

Druk

Współpracujemy z kilkoma drukarniami, aby móc zaoferować korzystne ceny druku, krótkie terminy i powtarzalną jakość.


Projekty graficzne na strony www

• layouty stron i sklepów www
• mailingi
• szablony
• fanpage

Identyfikacja

• loga
• key visuals
• oznakowania
• Tworzymy kompleksową identyfikację firmy >>


Projektowanie katalogów

Projektujemy wielostronicowe katalogi. Zwracamy szczególną uwagę na przejrzystość publikacji, ciekawy design, oraz dobre przygotowanie plików produkcyjnych.

Dążymy do tego by katalog nie przedstawiał tylko "suchych" informacji o produktach, ale również swoim wyglądem zachęcał do zakupu przedmiotów w nim prezentowanych.

Projekty ulotek

Projektujemy ulotki, foldery reklamowe. Oferujemy zarówno proste jednostronicowe ulotki, jak i bardziej zaanonsowane składane foldery.
W projektach wykorzystujemy zdjęcia Państwa produktów lub zdjęcia z banków zdjęć, tak aby stworzyć atrakcyjną szatę graficzną.

Plakaty / Banery / Teczki

Wykonujemy projekt i druk plakatów i banerów o dowolnym wymiarze. Plakat jest doskonałą formą promocji wydarzeń takich jak: akcje promocyjne, koncerty, wystawy, zapisy na kursy językowe czy szkolenia. Plakaty mogą być wydrukowane na różnym podłożu - papier, baner, karton, siatka mesh, naklejka.
Oferujemy projekt i druk teczek ofertowych różnego rodzaju, od prostych po bardziej złożone. Teczki ofertowe możemy wzbogacić o dodatkowe foliowanie folią błyszczącą lub matową.

Projektowanie opakowań i etykiet

Tworzymy projekty opakowań i etykiet. Pracujemy kompleksowa tworząc linie kreatywne dla całej marki lub linie produktowe. Przed przystąpieniem do prac wykonujemy analizę grupy docelowej (targetu) oraz konkurencji. Projekt graficzny opakowania lub etykiety często decyduje o tym czy klient wybierze Twój produkt. Po opakowaniu ocenia czy jest to produkt ekologiczny, ekskluzywnym, zdrowy itp. Dlatego proces projektowania opakowań wymaga strategicznego i marketingowego podejścia. Więcej informacji na temat marketingu w projektowaniu znajduje się w naszym blogu.

Ponadto

Album zdjęć

Profesjonalny dobór zdjęć

Dobry projekt graficzny wymaga dobrego zdjęcia lub ilustracji. Przygotowując pracę (nawet ulotki) dobieramy zdjęcia, tak by najlepiej wkomponowywały się w charakter pracy.

Retusz zdjęć

To codzienny element pracy grafika. Najczęściej usuwamy ze zdjęć niepotrzebne elementy, poprawiamy lub zmieniamy kolorystykę.

Doradztwo

Aktywnie doradzamy i odrazamy - w pełni angażujemy się w projekt.

Kompleksowe realizacje

Opinie naszych Klientów

  • Współpracujemy ARTSO od kilku lat, firma przygotowuje dla nas materiały reklamowe oraz dba o naszą stronę www. Jest to solidny i sprawdzony partner biznesowy, którego możemy z przjemnością i spokojnie zarekomendować, każdemu kto chce skorzystać z usług dobrej agencji reklamowej.

    Roman Kopak, Komfort Sp. z o.o.

  • Z największą przyjemnością mam zaszczyt dostarczyć rekomendację dla ARTSO, która swoim profesjonalizmem, wyczuciem potrzeb klienta i szybkością działania pozwoliła w bardzo krótkim czasie stworzyć wizerunek mojej firmy. Strona internetowa, ulotka, reklama zrobiona w sposób kreatywny i bardzo innowacyjny pomogła mi w dotarciu do potencjalnego klienta.

    Tomasz Mazur, Forno Italia

  • Współpraca z ARTSO przebiegła bezproblemowo - od profesjonalnej odpowiedzi na zapytanie ofertowe po podpisanie zlecenia i wszystkie etapy realizacji projektu. Firma była otwarta na nowe rozwiązania i posiadała wykwalifikwaną kadrę do ich wdrożenia.

    Anna Korzeniewska, Human I.D.

Blog #studio graficzne

Trzy cele nowego projektu, które warto przemyśleć

#projektowanie #logo

Trzy cele nowego projektu, które warto przemyśleć

Każdy projekt musi mieć cel swojego istnienia - począwszy od ulotki, przez folder, opakowanie, stonę www, nowe logo... Projekt, przed którym nie postawiono żadnego celu, może w ogóle nie powinien być realizowany. Potrzebne zatem jest zwrócenie uwagi na zasady projektowania i istotę brandingu. więcej

Marketing w projektowaniu - AIDA

#studio graficzne #projektowanie

Marketing w projektowaniu - AIDA

Jak zaprojektować reklamę, aby kupujący wybrał ten produkt a zrezygnował z innego? To pytanie zaczęto sobie zadawać, gdy na rynku pojawiło się więcej towarów niż wynikałoby to z potrzeb ludzi. Zaczęto obserwować zachowania ludzi w sytuacjach kontaktu z towarem i tak powstał opis reakcji potencjalnego klienta: Attention - Interest - Desire - Action. W skrócie AIDA.

więcej

Above the Fold - zapomniana zasada projektowania?

#projektowanie graficzne

Above the Fold - zapomniana zasada projektowania?

Kiedyś ludzie czytali gazety :-). Trzeba je złożyć na pół, żeby dało się je sprawnie dostarczyć do kiosku. Złożona na pół gazeta ma dwie strony. Niewidoczną, na której leży, i widoczną, którą można od razu przeczytać bez rozkładania całości. Ta część znajduje się powyżej zagięcia to Above the fold. Zasadę warto wykorzystać w tworzeniu ulotek, folderów, opakowań i w innych pracach.

więcej
ZOBACZ BLOG

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.pl

ARTSO
ul. Głogowska 132/140
60-243 Poznań

Formularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki, ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań