Strony Wordpress, Utrzymanie, Wdrożenia

WordPress Łódź

WordPress to popularny CMS, czyli System do Zarządzania Treścią. Narzędzie to posiada mnóstwo szablonów, wraz z możliwością wprowadzania dowolnych modyfikacji. Dlatego tak wiele znanych marek decyduje się na pracę na tym systemie. Na bazie WordPressa można wykonywać: strony www, blogi tematyczne, sklepy internetowe, katalogi produktów, platformy HR, czy kalendarze spotkań.

Czym jest CMS WordPress?

Znany system napisany jest w języku PHP i wykorzystuje bazę danych MySQL. Jest on rozpowszechniony na zasadach opensource’owych. Główną zaletą tworzenia stron na WordPressie jest to, że są to później proste w obsłudze witryny. Po wdrożeniu nowego szablonu dodawanie treści jest bardzo proste.

Główne cechy stron WordPress

Każdą stronę, jaka powstała na WordPress wyróżnia: funkcjonalność, prosta obsługa, wyjątkowy design, opcja łatwej rozbudowy, szybkie działanie. Intuicyjny interfejs ułatwia dodawanie wpisów, czytanie i moderowanie komentarzy, instalowanie wtyczek i wdrażanie zmian z poziomu strony głównej.

Oferujemy

STRONY INTERNETOWE NA SILNIKU WORDPRESS

Zaprojektujemy stronę internetową WordPress bazującą na standardach z 2020 roku. Będzie ona sprawna, responsywna, opracowana pod względem SEO oraz wyposażona w niezbędne zabezpieczenia.

OPIEKA NAD STRONĄ

Gwarantujemy profesjonalne zaplecze techniczne. Nauczymy Cię obsługi strony i zawsze będziemy do Twojej dyspozycji.

Worldpress Łódź

ZMIANY W WORDPRESS

Na bieżąco zmodyfikujemy stronę wprost pod wymagania Twojej branży oraz tego, jakie są oczekiwania konsumenckie. Wszystkie wtyczki będą właściwie dopasowane.

AUDYT UX / SEO

Kompleksowo przeanalizujemy zawartość Twojej strony, dzięki czemu będzie lepiej odbierana przez roboty wyszukiwarek oraz przez użytkowników sieci.

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Minirolety online

E-Sklep z roletami

Co zapewniamy?

Modyfikujemy stronę główną i slidery

Modyfikujemy stronę główną wraz z wszystkimi sliderami, aby użytkownicy mogli szybko zapamiętać markę

Optymalizujemy grafikę

Optymalizujemy grafikę w taki sposób, by miała odpowiednią rozdzielczość oraz bez problemu była rozpoznawalna również na urządzeniach mobilnych

Pozycjonowanie strony

Zadbamy o pozycjonowanie Twojej strony również na terenie miasta Łódź, nie pomijając żadnego aspektu.

Szybkie ładowanie witryny

Wykorzystujemy narzędzia sprawiające, że Twoja witryna szybciej się załaduje, co wpływa na wiele elementów

Nowe funkcje i pluginy

Zastosujemy funkcje i wtyczki dzięki jakim do strony można będzie dopasować właściwe opcje

Inne możliwości

Zajmiemy się też innymi kwestiami, w zależności od Twoich oczekiwań oraz od dynamiki rozwoju strony

Cena WordPress

Koszty związane z modyfikowaniem strony ustalamy indywidualnie. Skontaktuj się z Nami, aby ustalić szczegóły. Pod uwagę weźmiemy wiele czynników, wpływających na ostateczny cennik

Tworzenie stron WordPress Łódź

Prowadzisz interes w Łodzi i zależy Ci na tym, aby posiadać stronę internetową bazująca na CMS WordPress, jaką sam również obsłużysz bez problemu? Skontaktuj się z Nami, a stworzymy dla Ciebie prostą w obsłudze witrynę, dopasowaną do bieżących trendów technicznych i branży, w jakiej działasz. Nie pominiemy żadnego elementu, a na dodatek nauczymy Cię, jak obsługiwać stronę. Wykorzystamy wtyczki maksymalnie dopasowane do profilu Twojej działalności i stylu działania firmowej strony, bloga lub innego elementu.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań