Wdrożenie Wordpress / WooCommerce / Opieka

WordPress Olsztyn

Aktualnie, w dobie dynamicznego rozwoju e-commerce nie można bagatelizować, jak duże znaczenie mają zrobione w atrakcyjny sposób strony i sklepy internetowe. Dlatego warto przyjrzeć się temu, naszej ofercie. Platforma WordPress jest bazą do większości projektów, umożliwiającą wiele modyfikacji.

WordPress - strony

WordPress to znany na całym świecie system zarządzania treścią – CMS. Tak naprawdę, nie trzeba być programistą albo grafikiem, by stworzyć idealną witrynę, opartą na WordPress. Natomiast, kiedy chcesz mieć pewność, że w tym zakresie wszystko będzie zrobione profesjonalnie, to zdecyduj się na zlecenie projektu Naszym ekspertom.

WooCommerce - sklepy

Funkcjonalny, atrakcyjny wizualnie oraz responsywny sklep internetowy – właśnie taki punkt sprzedaży chwali się największym uznaniem wśród konsumentów. Rynek e – commerce, gdzie stosuje się tego typu rozwiązania przynosi sprzedawcy wiele korzyści.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strona internetowa na silniku WordPress

Wykonujemy strony internetowe na silniku wordpress, wcześniej upewniając się, że są akceptowane przez algorytmy oraz przez potencjalnych odbiorców. Responsywne witryny można bezproblemowo odczytywać na urządzeniach mobilnych.

Sklepy online na wtyczce WooCommerce

Interesuje Cię w pełni dopracowany i intuicyjnie obsługiwamy sklep internetowy? Stworzymy dla Ciebie witrynę firmową na bazie woocommerce z jakiej obsługą nie będziesz mieć najmniejszych problemów.

WordPress Olsztyn

Modyfikacje w obrębie WordPressa

Wszystkie modyfikacje, jakie wprowadzamy zawsze dopasowane są do bieżących oczekiwań – klientów oraz algorytmów. Jeśli zadecydujemy, że nowa wtyczka jest potrzebna na Twojej stronie firmowej lub w Twoim sklepie www, to od razu ją wdrożymy.

Szczegółowy audyt

Audyty stron internetowych i sklepów online przeprowadzamy wnikliwie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by zmiany były adekwatne.

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Olsztyn Wordpress

Sklep z roletami online

E-Sklep z roletami

Gwarantujemy

Zaplecze techniczne

Jesteśmy profesjonalistami, którzy wszystkie zmiany wprowadzają od razu. Dopasowujemy strony www i platformy sklepowe do bieżących standardów.

Doradztwo w zakresie marketingu

Projektując stronę internetową, od razu udzielimy rzetelnych wskazówek w związku z tym, w jaki sposób możesz się wypromować.

Wysoka jakość wykonania

Sklepy WooCommerce i strony WordPress w mieście Olsztyn zawsze opieramy na aktualnej wiedzy dotyczących wskazanych platform. Oznacza to, że nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach.

Efektywne pozycjonowanie strony i sklepów

Podstawą do tego, by dana strona była zauważona w sieci jest właściwie przeprowadzone pozycjonowanie. Decydując się na to, by z Nami współpracować, wiesz że zadbamy o wszystkie działania powiązane z SEO.

Wszechstronność

Każdy projekt jest dla Nas indywidualnym rozwiązaniem. Dlatego już na początku dokładnie omawiamy Twoją wizję i konfrontujemy ją z wyznacznikami typowymi dla stron i sklepów powiązanych z WordPressem i jego wtyczkami.

Wsparcie już po realizacji

Dedykowany specjalista woo/wp Olsztyn zadba o stronę już po oddaniu do użytku i zawsze, gdy będzie taka konieczność.

Cena za WordPressa

Zawsze do Twojego zlecenia podchodzimy indywidualnie, również jeśli chodzi o wycenę. Dlatego cennik przygotowujemy na podstawie pracy jaką musimy włożyć w konkretny projekt, zaangażowania oraz szczegółów zlecenia. Przedstawimy go do Twojej akceptacji, żebyś od początku wiedział, czego oczekiwać.

Strona powiązana w 100% z branżą

Zapraszamy do kontaktu

Integracje sklepów Wp/Woocommerce

Integracja i migracje sklepów woocommerce
  • Chcesz migrować obecny sklep do WooCommerca? Nie wiesz jak to zrobić?
    Skontaktuj się z nami

  • Używasz programow księgowych np. Subiekt? - Chcesz żeby współpracował z WooCommercem?
    Zapraszamy do współpracy

  • Chcesz zaistnieć w porównywarkach?
    Chętnie w tym pomożemy

WordPress Olsztyn

WordPress oraz WooCommerce to dziedziny, w których jesteśmy specjalistami. Kiedy jesteś przedsiębiorcą działającym na terenie Olsztyna, a szukasz kogoś skutecznego do tego, by promował Twoją działalność online, to możesz współpracować z Nami zdalnie. Ten typ prowadzenia działalności nie jest Nam bowiem również obcy. Elastycznie dopasowujemy się do Twoich terminów, jak i do oczekiwań powiązanych z zadaniami, jakie mamy dla Ciebie wykonać. Olsztyn jako stolica Warmii i Mazur jest miejscem, w którym warto promować się efektywnie i wyróżnić własną markę pośród konkurencyjnych.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań