Pozycjonowanie stron www
cennik: od 590 zł netto / miesiąc

Ostateczna pozycja w wynikach wyszukiwania wynika z wielu różnych czynników. Ich opracowanie to skomplikowany proces zwany pozycjonowaniem. Pozycjonowanie stron w Google musi być działaniem zaplanowanym na długi czas i dokładnie przemyślanym.

Jest to działanie o dużo szerszym zakresie niż tylko określanie słów kluczowych. Pozycjonowanie stron ingeruje również w treść, ponieważ mechanizmy wyszukiwarek przeszukują to miejsce. Pozycjonowanie to optymalizacja całej strony z myślą o działaniu mechanizmów wyszukiwarek - z angielskiego Search Engine Optimalization czyli SEO.


Liczy się TOP 10
Pierwsza strona wyszukania

Badania i własne obserwacje pokazują, że tylko pozycja zajęta w pierwszych 10 wynikach pierwszej strony wyszukiwarki Google'a przynosi pożądany efekt w postaci odwiedzenia strony - kliknięcia w link.

Druga strona wyszukiwarki jest odwiedzana przez poszukujących informacji dopiero wtedy, gdy wyniki na pierwszej stronie nie odpowiadają im. To daje do myślenia, jak ważna jest optymalizacja strony robiona z myślą o pozycjonowaniu.

Jeśli działasz w internecie, nasza oferta to oferta dla Ciebie. Skorzystaj z formularza i uzyskaj cennik pozycjonowania Twojej strony www.

Proszę o wycenę

Kontrola Antyspamowa (2 + 1 = ?)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki, ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.
OnePage

Pozycjonowanie stron www lokalne

Oferta pozycjonowania lokalnego przeznaczona jest dla dla firmy działających na terenie dzielnicy, miasta lub regionu. Jeżeli świadczysz usługi kosmetyczne na terenie Poznania, to chciałbyś pozyskać klientów z Poznania. Klienci z innych miast nie są w Twojej grupie docelowej. Odpowiednie myślenie o zasięgu usługi dobrze przekłada się na relację oferujący - klient, co po raz kolejny buduje zaufanie do firmy.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron z ofertą o zasięgu ogólnopolskim. Jeśli prowadzisz firmę remontową i chcesz wykonywać prace na terenie całego kraju to jest to najlepsza usługa. Naszym celem jest wzmocnienie fraz podstawowych oraz zasięgu odziaływania oferty. Cennik pozycjonowania stron zależy od konkurencyjności wybranych fraz i ilości firm, które pozycjonują swoje strony. Decyduje to czy pozycjonowanie będzie tanie czy drogie.

Pozycjonowanie sklepów www

Pozycjonowanie sklepów internetowych to zasięgu ogólnopolskim lub szerszym. Optymalizacja struktury sklepu, opisów produktów, tytułów stron i wielu innych specjalistycznych czynników to dziś konieczność. Przemyślane pozycjonowanie towarów pomaga istnieć na bardzo zatłoczonym rynku. Stałe wyświetlanie się ofert sklepu w zwykłych wynikach wyszukiwarki skutecznie podnosi jego rangę. Informuje klientów, że jest to właściwe miejsce na zakupy.

3 filary pozycjonowania

Optymalizacja

Optymalizacja to podstawowy element pozycjonowania stron www. Optymalizacja to dostosowanie strony do wymogów Google. W procesie tym analizujemy Twoją stronę www z uwzględnieniem kodu strony, słów kluczowych, treści na stronie głównej i podstronach, linkowania wewnętrznego, szybkość ładowania, opisu zdjęć. Następnie po konsultacji z klientem dokonujemy zmian lub przekazujemy listę zmian do twórcy strony www.

Zdobywanie linków

Dobra strona to taka do której linkują inni. Dlatego w procesie pozycjonowanie dbamy o zdobywanie dobrych linków.

Contnent - Dbanie o treść na stronie www

Trzecim filarem pozycjonowania jest odpowiednia treść na stronie www. Oferujemy pozycjonowanie organiczne wsparte przez Content Marketing. Content Marketingiem w skrócie można nazwać dostarczaniem dobrej treści użytkownikom. Treści te ceni również Google, uważają je za naturalne. Powinny one przede wszystkim być interesujące i odkrywcze dla użytkowników.

Dlaczego my?Skuteczność

Wybieramy słowa kluczowe na podstawie wyników specjalistycznych narzędzi. Sukcesywnie budujemy zaplecza linków, których zadaniem jest podnoszenie pozycji Twojej strony.

Elastyczny budżet

Sprawę współpracy z naszym klientem widzimy całościowo. Budżet, który klient przeznacza na działania marketingowe, możemy użyć stosownie do aktualnej potrzeby.

Audyt

Podstawą działań jest analiza odbioru i dostępności strony lub sklepu internetowego. Otrzymujemy w ten sposób podstawę dalszych działań. Na podstawie audytu aktualnej strony proponujemy dalsze działania. Sprawdzamy, również co robi konkurencja i wyciągamy wnioski.

Raporty

Co miesiąc otrzymują Państwo raport z naszych prac i pozycji.

Blog & Treść

Optymalizujemy strony www. Piszemy teksty w tematyce działalności firmy klienta. Prowadzimy bloga w celu osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarce oraz budowy i umocnienia wizerunku marki.

Stabilne pozycje

Największa wyszukiwarka systematycznie zmienia algorytmy działania. Szukamy rozwiązań, aby zrozumieć te zmiany i dopasować strony, które są pod naszą opieką do nowej sytuacji.

Pozycjonowanie na urządzenia mobilne

W wielu branżach liczba stron otwieranych na komórce jest już wyższa niż na komputerach.ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań