Wdrożenia, Serwis, Projektowanie stron Wordpress

WordPress Szczecin, Stargard

WordPress jest popularnym systemem do zarządzania treścią, czyli CMSem, jaki można wykorzystywać na rożnych serwisach www. Użytkownicy korzystający z WordPressa doceniają to, że mogą wszystkie zmiany wykonywać sami, gdyż obsługa jest intuicyjna.
Na szablonach WordPressa można wykonywać: strony www, blogi tematyczne, sklepy internetowe, katalogi produktów, platformy HR, czy kalendarze spotkań. Wtyczki na jakich bazuje WordPress pozwalają stosować jak najwięcej zasad zgodnych z SEO.

CMS WordPress – korzyści

WordPress pomaga w pozycjonowaniu konkretnej witryny. Każda strona prezentuje się bardzo dobrze, ze względu na zastosowanie spersonalizowanego szablonu. Oprogramowanie jest darmowe, a klient płaci za dopasowanie strony do indywidualnych potrzeb. Obecnie WordPress to CMS stabilny, dlatego rzadko zdarzają się kłopoty ze stroną. Ogromna i zaangażowana społeczność pomaga użytkownikom rozwiązywać bieżące problemy.

Szablon zbudowany od podstaw

Indywidualnie zaprojektowany szablon graficzny wyróżnia konkretną witrynę w sieci. Rozwiązania na stronie dopasowane są do biznesu i odzwierciedlają charakter danej firmy. Witryna WordPress jest przyjazna dla użytkowników i prosta w obsłudze. Można ją też bezproblemowo rozbudować.

Oferujemy

PROJEKTOWANIE STRON WORDPRESS

Każda strona internetowa będzie responsywna, sprawna i oparta na działaniach SEO.

NADZÓR NAD STRONĄ

Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją stronę, jeśli taka będzie potrzeba. Nauczymy Cię obsługi witryny

Worldpress Szczecin

MODYFIKACJE WORDPRESS

Wprowadzamy niezbędne modyfikacje na podstawie użytecznych wtyczek. Uwzględnimy zmiany wpływające na atrakcyjność witryny

AUDYT UX / SEO

Wprowadzamy niezbędne modyfikacje na podstawie użytecznych wtyczek. Uwzględnimy zmiany wpływające na atrakcyjność witryny

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Sklep z roletami online

E-Sklep z roletami

Co zapewniamy?

Lifting strony głównej i sliderów

Zmodyfikujemy stronę główną wraz ze zdjęciami, aby Twoja marka była rozpoznawalna

Tworzenie nowego projektu strony

Zoptymalizujemy grafiki na stronie, aby wpłynęły pozytywnie na identyfikację wizualną marki

Pozycjonowanie strony

Wdrożymy działania wpływające na wzrost widoczności Twojej strony w Google, wraz z uwzględnieniem keywords i lokalizacja czyli miasta Szczecin.

Szybkie ładowanie strony

Wykorzystamy narzędzia dzięki jakim witryna będzie się szybciej ładowała i będzie lepiej postrzegana w sieci

Nowe funkcje i pluginy

Zastosujemy rozszerzenia dzięki jakim strona będzie nowoczesna i dopasowana do standardów. Wtyczki spersonalizujemy wprost pod konkretny e - biznes

Dodatkowe usługi

Zajmiemy się usługami dzięki jakim rozwiniesz swoją działalność online

Cena stron WordPress

Wszystkie koszty powiązane z modyfikacją Twojej strony ustalimy indywidualnie. Skontaktuj się z Nami, aby ustalić szczegóły. Cennik obejmie nie tylko kwestie techniczne, ale też poziom zaangażowania Naszych ekspertów w realizowany projekt

Specjalista WordPress Szczecin

Jeśli myślisz o promowaniu swojego biznesu w Szczecinie i Stargardzie lub zaprezentowaniu swoich możliwości Twoim potencjalnym klientom, to zdecyduj się na współpracę zdalną z Nami. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową bazującą na CMS WordPress – stylową, zgodną z trendami oraz prostą w obsłudze. Poznamy Twoje potrzeby, specyfikę branży w jakiej działasz i na tej podstawie opracujemy szablon idealny. Zbudujemy od podstaw stronę widoczną w wyszukiwarkach, responsywną i designerską. Pomożemy też w jej obsłudze na co dzień.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań