Modyfikacje, Opieka serwisowa, sklepy na wtyczce WooCommerce

Strony WordPress i WooCommerce Opole

WordPress to najchętniej wykorzystywany CMS na całym świecie. Ma bowiem wiele zalet, wśród których najważniejsza to rozszerzalność pod postacią wtyczek. Oznacza to, że w zaledwie parę kliknięć można dodać nowe funkcjonalności do strony, która już istnieje. Dbamy więc o to, by projektując dla Ciebie stronę internetową, sugerować się również takim wyznacznikiem.

Strony WordPress

WordPress polecamy dlatego, że jest darmowym systemem. W wersji podstawowej nie domaga się płacenia jakichkolwiek abonamentów. Użytkownik ponosi wyłącznie koszty serwera oraz domeny. Ponadto, można na każdym etapie rozwoju firmy wprowadzać modyfikacje w tym zakresie, co również jest znaczące.

Sklepy WooCommerce

WooCommerce jako jedna z wtyczek WP jest zaliczana również do bardzo funkcjonalnych. To na jej podstawie warto stworzyć sklep internetowy, o wielu opcjach, łatwej obsłudze oraz designerskim wyglądzie. Dzięki temu od razu można się zaprezentować jako ekspert z konkretnej dziedziny.

Czym się zajmiemy?

Strona internetowa bazująca na WordPress

Przygotujemy stronę internetową na bazie wordpress, jaka będzie możliwa do modyfikowania i dopasowana w 100% do Twoich oczekiwań.

Sklepy w WooCommerce

Prowadzisz sklep www albo stacjonarny i chcesz wypromować się w sieci? E – sklep woocommerce dopasujemy funkcjonalnościami do specyfiki Twojej branży oraz do wymagań technicznych

WordPress Opole

Opieka i Motywy WP

Nie jest Nam obce wdrażanie zmian, dlatego nie będziemy obawiać się wdrażać kolejnych motywów, jeśli tylko wspólnie uznamy, że są przystosowane do profilu prowadzonej przez Ciebie działalności.

Skonkretyzowany audyt

Audyty stron internetowych i sklepów www przeprowadzamy po to, by ostatecznie projekt był perfekcyjny. Możemy zapewnić Cię o tym, że nie umknie Nam żaden szczegół. Sprawdzimy użyteczność strony oraz to, jak działa.

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Opole Wordpress

Sklep z roletami online

E-Sklep z roletami

Gwarantujemy

Wsparcie ekspertów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy pojawi się taka konieczność. Wiemy, że na początku możesz mieć problemy z obsługą strony lub sklepu, dlatego skutecznie doradzamy, jak masz obsługiwać swoje nowe witryny.

Marketing

Poza tym, że jako programiści i graficy doskonale radzimy sobie z wszystkimi projektami, równie dobrze możemy sobie poradzić z promocją Twojego biznesu, ponieważ mamy stosowną wiedzę o reklamie.

Profesjonalne wykonanie

Sklepy WooCommerce i strony WordPress w mieście Opole oddajemy do użytku wyłącznie wtedy, gdy mamy 100% pewności, że są atrakcyjne dla odbiorców oraz zgodne z wymaganiami technicznymi.

Efektywne pozycjonowanie

Reguły pozycjonowania nie są nam obce, dlatego zadbamy również o to, by Twoja witryna była w TOP10 na wskazane słowa kluczowe. Zobaczysz, że pozytywnie przełoży się to na konwersję w Twoim sklepie.

Kompleksowe spojrzenie na Twój biznes

Nie ukrywamy tego, że najbliższe jest Nam podejście wielokierunkowe, ponieważ to właśnie kompleksowe działania pozwalają na stworzenie projektu strony kompletnie przystosowanej do wymogów formalnych i oczekiwań konsumencki.

Wsparcie w każdej chwili

Jeśli jesteś w gronie Naszych klientów, to specjalista woo/wp Opole będzie monitorował Twoją stronę już po oddaniu jej do użytku i zareaguje kiedy będzie taka konieczność.

Cennik WordPress

Twoje zlecenie zostanie przez Nas wycenione indywidualnie. Dokonując wyceny weźmiemy pod uwagę każdy detal. Profesjonalnie podchodzimy do każdej współpracy, dlatego nie musisz się przejmować, że coś będzie uzgodnione bez Twojej wiedzy.

Witryna dopasowana do branży

Zapraszamy do kontaktu

Integracje sklepów Wp/Woocommerce

Integracja i migracje sklepów woocommerce
  • Chcesz migrować obecny sklep do WooCommerca? Nie wiesz jak to zrobić?
    Skontaktuj się z nami

  • Używasz programow księgowych np. Optima? - Chciałbyś żeby współpracował z WooCommercem?
    Zapraszamy do współpracy

  • Chcesz zaistnieć w marketplacach?
    Chętnie w tym pomożemy

WordPress Opole

Strona WordPress oraz sklep WooCommerce to idealne zestawienie dla osób, którym zależy na tym, by promować się wielotorowo i skutecznie. Chcemy, żebyś mógł wykorzystać najlepsze rozwiązania w obrębie WP, nawet jeśli nie mieszkamy w swoim pobliżu. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować współpracę zdalną dla klientów z Opola. Stolica województwa opolskiego jest miejscem, w którym mieszka wielu młodych ludzi. Chętnie robią oni zakupy online. Postaraj się dotrzeć do nich, promując swój biznes w Internecie.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań