Modyfikacje i Serwis WordPress, sklepy na wtyczce WooCommerce

Strony WordPress i WooCommerce Zielona Góra

Być może nawet nad tym się nie zastanawiasz, ale większość stron na które wchodzisz bazuje na WordPressie. Dlatego tak ważne jest żeby wykorzystać korzyści, które on przynosi. Kiedy prowadzisz działalność gospodarczą. Silnik CMS WP daje nieograniczone możliwości, w związku z czym warto go wykorzystać do promowania swojego e–biznesu.

WordPress

WordPress jest platformą znaną na całym świecie. To dzięki niej można zadbać o to, by konkretna witryna była oparta na atrakcyjnych szablonach, po jakich można poruszać się bez problemu. Darmowe rozwiązanie jest stale aktualizowane, a więc motywy można zmieniać zawsze, gdy zauważy się taką konieczność.

WooCommerce

WooCommerce jako wtyczka WordPressa polecana jest przede wszystkim do sklepów www. Jest bardzo funkcjonalna i także pozwala na sporo modyfikacji, co zachęca do jej wykorzystywania. Wykorzystując to rozwiązanie możesz zdecydować się zarówno na funkcjonowanie strony jako sklepu firmowego, jak i systemu dystrybucji lub sprzedaży określonych produktów.

Co dla Ciebie zrobimy?

Witryna bazująca na WordPress

Przygotujemy stronę wordpress dla klientów z miasta Zielona Góra, dostosowaną do wszystkich wymagań robotów wyszukiwarek i atrakcyjną pod względem designu.

Sklepy WooCommerce

Zaprojektujemy również e – sklep woocommerce, który możesz później dowolnie modyfikować, w zależności od własnych potrzeb i ponoszenia opłat za licencję.

WordPress Zielona Góra

Opieka i dowolne motywy

Można wykorzystywać dowolne motywy dzięki jakim strona będzie się rozwijała. Jesteśmy do tego nastawieni rozwojowo, a więc nie ma problemów z tym, byśmy wdrożyli konkretne zmiany.

Szczegółowy audyt

Przygotujemy dla Ciebie szczegółowy audyt, na podstawie którego wskażemy na newralgiczne punkty, jakie Naszym zdaniem domagają się poprawy. I na tej podstawie, już po Twojej akceptacji wprowadzimy zmiany.

Realizacje

Obsbot - kamera inteligentna online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Original Living online

Zielona Góra Wordpress

Sklep z roletami online

E-Sklep z roletami

Gwarantujemy

Sprawdzone porady ekspertów

Możesz korzystać z dowolnych porad Naszych ekspertów, w zależności od tego, jakie masz oczekiwania. I to nawet wtedy, gdy strona jest już oddana do użytku.

Marketingowe podejście

Poza działaniami wyłącznie technicznymi zadbamy również o to, by pokazać Tobie, co jest istotne z punktu widzenia marketingu.

Wysoka jakość wykonania

Sklepy WooCommerce i strony WordPress w mieście Zielona Góra zawsze są zrobione perfekcyjnie. Zapoznamy się z oczekiwaniami Twoimi, Twojej grupy docelowej i dopasujemy projekt witryny do standardów ogólnie stosowanych.

Pozycjonowanie, jakie pozwala się wyróżnić

Jeśli do tej pory jeszcze nie wskoczyłeś do TOP10, to współpracując z Nami możesz się tego spodziewać. Zadbamy o to, by Twoja strona była widoczna.

Elastyczność

Jesteśmy przekonani, że wyłącznie elastyczne podejście do realizacji projektów stron firmowych i sklepów przynosi dobre rezultaty.

Wsparcie techniczne

Przydzielony do Twojego projektu specjalista woo/wp Zielona Góra monitoruje na bieżąco wszystkie kwestie, powiązane z tym, jak działa Twoja strona firmowa.

Kosztorys WordPress

Cena za Nasze usługi nie jest nigdy ustalony odgórnie. Wszystkie wydatki omawiamy dokładnie z Tobą, indywidualnie wyceniając wykonanie sklepu i/lub strony.

Strona, która spełni oczekiwania grupy docelowej

Zapraszamy do kontaktu

Integracje sklepów Woocommerce

Integracja i migracje sklepów woocommerce
  • Chcesz migrować obecny sklep do WooCommerca? Nie wiesz jak to zrobić?
    Skontaktuj się z nami

  • Używasz programow księgowych np. Subiekt, Optima? - Chciałbyś żeby współpracował z WooCommercem?
    Zapraszamy do współpracy

  • Chcesz zaistnieć w marketplacach?
    Chętnie w tym pomożemy

WordPress Zielona Góra

Strona WordPress oraz sklep WooCommerce to idealne zestawienie dla osób chcących się promować skutecznie. Oczywiście, w zależności od oferowanych usług, można zdecydować się na jedno albo na drugie rozwiązanie. Natomiast, przedsiębiorcy z Zielonej Góry, którzy współpracują z Nami zdalnie chwalą sobie to, że mogą wybierać kompletny pakiet. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Zielonej Góry, nawet tych, którzy prowadzą działalność wyłącznie stacjonarną. Dzięki temu, mogą trafić do lokalnych odbiorców, obserwujących rynek e–commerce.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań