Tworzenie sklepów www Łódź

Czytelna ścieżka zakupowa, intuicyjny interfejs, nowoczesny design i bezpieczne technologie informatyczne to cele, które realizujemy dla naszych klientów. Tworzenie sklepów internetowych projektowanych w naszej firmie ma na celu zwiększenie sprzedaży i przywiązanie kupujących do marki.

UI/UX = User Interface/User Experience

Tworzenie sklepów internetowych to nie tylko informatyka. Ważny element to wprowadzenie rozwiązań pasujących do przyzwyczajeń klientów. Sklep internetowy tylko w ten sposób będzie postrzegany jako intuicyjny. UI/UX to projektowanie sklepu z myślą o pozostających w pamięci dobrych doświadczeniach klientów.

Nowoczesna grafika

Dobra sprzedaż wzmocniona projektem sklepu. Grafika sklepu internetowego pełni rolę wirtualnego sprzedawcy. Sprzedawca miły, profesjonalny i kompetentny będzie sprzedawał skuteczniej.

Dobre filtrowanie

Dobre firltowanie produktów ułatwia klientom znalezienie produktów i ich zakup. Najważniejsze kwestie o jakich trzeba pamiętać to: prosta forma, umiejscowienie na stronie, wielokrotny wybór na podstawie uwzględnionych specyfikacji, postawienie się w roli użytkowników, stosowanie języka użytkowników, filtrowanie według cen, uwzględnienie responsywności, czyli działania filtrów na urządzeniach mobilnych.

Sklep www dostosowany do trendów

W różnych branżach są różne trendy graficzne i funkcje sklepów. Twój sklep z jednej strony powinien się wyróżniać, ale z drugiej posiadać rozwiązania, które nie będą odbiegać od liderów w branży, a nawet ich wyprzedać.

Wysyłka / płatności

Czas wysyłki, czas dostawy, rodzaje płatności to czynniki decydują czy klienci wybiorą Twój sklep. Oferujemy szeroki wachlarz ich konfiguracji.

Zwiększ ilość zakupów dzięki content marketingu

Content marketing to rozwijanie treści w Twoim sklepie poprzez zaawansowane opisy produktów lub prowadzenie bloga. Content markeging skutecznie wpływa na pozycjonowanie i zwiększa ruch w Twoim sklepie. (WooCommerce / WordPress)

Twoje oczekiwania, nasze działania

Sklep www

Sklep online
na rynek krajowy

- Interesująco prezentujące się grafiki
- Możliwość zrobienia przelewów online, kurier, Paczkomaty,
- Zintegrowanie z Ceneo i HomeBook,
- Filtrowanie produktów,
- Pakiet: strona internetowa, blog, galeria zdjęć, FAQ,
- Wtyczki marketingowe i statystyki,
- Wtyczki pod SEO,
- Wtyczki bezpieczeństwa
- RODO plus regulamin

PROSZĘ O WYCENĘ
strona www, wersja Wor

Sklep internetowy
na rynek międzynarodowy

- Profesjonalne zdjęcia,
- Zastosowanie języka angielskiego lub innego,
- Rozpoznanie NIPU i VATU,
- Dowolne strefy wysyłek,
- Możliwość płatności kartą, Stripe lub przez PayPal,
- RODO przystosowane do rynków międzynarodowych,
- Nieskomplikowane zasady filtrowania produktów,
- Możliwość korzystania z opcji prowadzenia strony,
- Zastosowanie wtyczek marketingowych i statystyk,
- Wtyczki dostosowane do SEO i wtyczki bezpieczeństwa

PROSZĘ O WYCENĘ
strona www, wersja Custom

Sklep + migracja
Przenoszenie danych

Kiedy zarządzasz sklepem internetowym, ale chciałbyś zmigrować na nim inną platformę sklepową to skorzystaj z opcji przeniesienia sklepu internetowego do WooCommerce albo do PrestaShop. Zajmiemy się wszystkim.
- Migracja produktów,
- Przeniesienie linków pod SEO,
- Migracja klientów,
- Przenoszenie zamówień,
- Lifting lub wyraźna zmiana designu witryny Twojego sklepu

PROSZĘ O WYCENĘ
  • Sklepy internetowe responsywne
  • sklepy wwww w wersji mobilnej
  • projektowanie sklepów mobilnych
  • Dopasowana wersja responsywna
  • ARTSO

Projektujemy atrakcyjne wersje mobilne sklepów, zwiększające ich konwersję

Statystyki Google pokazują, że jeszcze 2 lata temu wersje mobilne e – sklepów wygenerowały o 53% mniejszą konwersję aniżeli sklepy online działające na laptopach albo na komputerach. To rezultat niższej jakości wersji mobilnej i większej wygody stosowania wersji komputerowej. Dopracowujemy wersję mobilną sklepu, aby klienci przeglądający e – sklep na smartfonie chętniej robili zakupy.

Sprawdzanie oferty na smartfonie

Około 40% zakupów na komputerze stacjonarnym wynika z wcześniejszego sprawdzenie oferty na smartfonie. To, w jaki sposób zostanie zaprezentowana marka razem z całym asortymentem w wersji mobilnej jest ważne z punktu widzenia późniejszych zrealizowanych zakupów.

Kompleksowe rozwiązania wspierające sprzedaż

Integracje

Integracja z marketplace

Migracja danych przy zmianie silnika sklepowego

filtrowanie produktów w sklepach internetowych

Konfiguracja filtrów sprzyjająca klientom

Rozwiązania marketingowe w sklepach www

pozycjonowanie sklepów www

Instalujemy pluginy wspierające pozycjonowanie Google

Rozwiazania dla marketingu w sklepach www

Zastosowanie pluginów w celach marketingowych

Nasze przykładowe realizacje

Obsbot - inteligentna kamera online

Obsbot, sklep www z kamerami
Sklep z kamerą

Pink Unicorn Studio online

Minirolety online

E-Sklep z roletami

Blog

WIĘCEJ
Elementy nowoczesnych sklepów www

#strony www #konwersja

Elementy nowoczesnej strony www

Co powinna mieć nowoczesna strona intenretowa lub sklep, na co zwrócić uwagę. Strona www kojarzona jest przez klientów bezpośrednio z cechami firmy. więcej

Emocje podczas budowania marki

#branding #projekty

Emocje, które wywołuje marka

Przeglądając branding obcojęzycznych firm możemy nie rozumiemy ich treści, jednak prawie zawsze rozumiemy emocje, które przekazują. Kolor, Kształt, froma, font, przestrzeń, gabaryty przekazują różnego rodzaju emocje. więcej

Trzy cele nowego projektu, które warto przemyśleć

#projektowanie #logo

Trzy cele nowego projektu, które warto przemyśleć

Każdy projekt musi mieć cel swojego istnienia. Projekt, przed którym nie postawiono żadnego celu, może w ogóle nie powinien być realizowany. Potrzebne zatem jest zwrócenie uwagi na zasady projektowania i istotę brandingu. więcej

Współpracuj z Nami w Łodzi

Od początku współpracujemy z klientami na terenie całej Polski. Z przyjemnością przygotujemy również online sklep dla klientów z Łodzi. Zapraszamy do współpracy, a sprawimy, że Twój sklep będzie przystosowany do bieżących wymagań. Łódź to trzecie miasto w Polsce, pod względem liczby ludności. Zalicza się do Unii Metropolii Polskich, Związku Miast Polskich, Związku Powiatów Polskich oraz do stowarzyszenia Eurocities, czyli elitarnego zgrupowania dużych miast europejskich. Jeśli chcesz swój biznes wypromować właśnie w Łodzi, zadbaj z nami o to, by posiadać nowoczesną stronę www.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.plFormularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań