Tworzenie aplikacji

Tworzym aplikacji webowe, rozbudowanych serwisy i pluginy

Serwisy internetowe, aplikacje webowe czy mobilne pozwalają wspierać i automatyzować procesy w firmie, rozwiązywać problemy i sprzedawać produkty w internecie. Odpowiednio zaprojektowane rozwiązanie pomagają odnieść sukces na rynku.

Jesteśmy po to aby dostarczyć Ci tych narzędzi.

  • aplikacje www
  • pluginy wordpress
  • serwisy www
  • katalogi
  • ARTSO

Oferujemy

• utworzenie prototypu aplikacji webowej

• opracowanie specyfikacji aplikacji i jej realizacja w dowolnym zakresie
• rozbudowa bądź integracja istniejących rozwiązań
• zarządzanie hostingiem i domenami Klienta
• opieka powdrożeniowa
• nadzór techniczny aplikacji z gwarantowanym czasem naprawy

Zapewniamy

Profesjonalizm

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów. Dzięki czemu stworzymy dla Ciebie produkt na najwyższym poziomie.

Jakość współpracy i wykonania

Kładziemy duży nacisk na dokładne przygotowanie projektu, jakość wykonania oraz jej utrzymanie poprzez automatyczne testy.

Elastyczność

Stworzymy produkt dostosowany do wymagań Twoich i Twojej firmy. System skrojony na miarę będzie idealnie uzupełniał, spajał i napędzał Twój biznes.

Mobilność

Aplikacje mobilne pozwolą korzystać z Twojego systemu gdziekolwiek jesteś. Będziesz miał wszystko na wyciągnięcie kciuka.

Integracje

Masz już system, który chciałbyś zintegrować lub rozbudować? Pomożemy połączyć rozwiązania aby dać Ci większe możliwości.

Wsparcie

Nie musisz martwić się administracją strony czy przedłużaniem domen. Zajmiemy się tym w ramach opieki powdrożeniowej abyś mógł skupić się na swojej firmie.

Poznaj cenę stworzenia serwisu / aplikacji

Jak pracujemy?

1
Spotkanie wstępne

Spotkanie wstępne nie jest zobowiązujące. Chcemy wysłuchać potrzeb, wymagań i planów oraz przedstawić możliwości i propozycje. Takie spotkanie pozwala na zapoznanie się z tematem, spokojne omówienie kierunku.

2
Makietowanie i specyfikacja

W przypadku kontynuowania współpracy podpisujemy Umowę. Na podstawie rozmowy wstępnej lub rozmów uzupełniających przygotowujemy specyfikację funkcjonalności dla projektu oraz prototypy pozwalające zwizualizować zdefiniowane wymagania.

3
Spotkanie rewizyjne

Na spotkaniu rewizyjnym przedstawiamy ostateczne prototypy wraz z udokumentowaną specyfikacją systemu. Po zaakceptowaniu dokumentacji omawiamy plan realizacji projektu.

4
Realizacja kamieni milowych

Przykładowe kamienie milowe to:
- przedstawienie szaty graficznej strony
- tworzenie kolejnych modułów / elementów serwisu
Na bieżąco informujemy Klienta na jakim etapie realizacji projektu jesteśmy. Jeśli jest to potrzebne wprowadzamy zmiany w pierwotnym planie.

5
Wdrożenie

Gotowy projekt uruchamiamy wg ustaleń projektowych np. na serwerze klienta pod jego domeną, konfigurujemy usługi i monitoring.

6
Odebranie projektu

Po ukończeniu projektu przedstawiamy go w pełnej okazałości. Przekazujemy wszystkie niezbędne dostępy i dokumenty. Na każdy system dajemy gwarancję, że jest wykonany profesjonalnie, z najwyższą starannością i dokładnie według specyfikacji.

7
Dalszy rozwój aplikacji lub/i wsparcie

W przypadku dalszej chęci współpracy możemy zaoferować rozwój aplikacji, dodawanie nowych funkcji lub rozszerzanie już istniejących, dodawanie nowych kanałów jak np. aplikacje mobilne. Możemy również zaoferować wsparcie w administrowaniu serwisem od strony technicznej np. monitoring, opieka nad serwerami i domenami.

Zapraszam do kontaktu

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.pl

ARTSO
ul. Głogowska 132/140
60-243 Poznań

Formularz

Jeżeli chcą Państwo poznać kosztorys wykonania rozbudowanego serwisu prosimy wypełnić brief.

WYPEŁNIJ BRIEF


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań