Dla firmy Kawomat, wynajmującej automaty z kawą, przygotowaliśmy logo, które wywołuje skojarzenie z kawą wysokiej jakości, aromatem i niepowtarzalnym smakiem. Wybraliśmy żółto-brązową kolorystykę, która jest najbardziej rozpoznawalna jeśli chodzi o dobrą kawę. Atutem loga jest prostota formy – pojedyncze pociągnięcie wystarczyło, by oddać wrażenie zapachu i aromatu, który wydobywa się z filiżanki. Proste logo zostaje łatwiej zapamiętane, szczególnie, że konsument patrzy na nie jedynie kilka sekund.

End of content

Next page

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.pl

ARTSO
ul. Głogowska 132/140
60-243 Poznań

Formularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki, ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań