Kiedy CMS Wordress, kiedy inne rozwiązanie?

Content Management System - w skrócie CMS - to system zarządzania treścią strony internetowej. Użytkownik wpisuje login oraz hasło i dostaje się do panelu administracyjnego, dzięki któremu może umieszczać i modyfikować treści strony internetowej, widoczne później dla odwiedzających.

Panel administracyjny CMS daje możliwość tworzenia strony w ramach wygodnych rozwiązań, dostosowanych do wypracowanej praktyki obsługi strony. Do dyspozycji jest miejsce do wpisania tekstu, możliwości jego formatowania - pogrubiania, wyróżniania, zmiana czcionki, umieszczania odnośników do innych miejsc w sieci czy ustawiania tekstu i tytułów na stronie. Dostępne są również funkcje umieszczania grafik, zdjęć i filmów, dzięki czemu strona może być bogata w treść a także mieć interesujący wygląd.

Studio graficzne przy użyciu CMS-a przygotowuje stronę internetową i przekazuje ją użytkownikowi, który ma możliwość samodzielnej edycji i powiększania zawartości tej strony.

W przypadku osób, które chcą w bogaty sposób tworzyć i edytować podstrony internetowe, jest możliwość zainstalowania specjalnych dodatków, które umożliwiają na bardzo zaawansowaną edycję. Można ułożyć zdjęcia, tekst, filmy, ikonki w niemalże dowolny sposób. W różnych sekcjach i blokach.


Kiedy Wordpress kiedy inny CMS?

Strony internetowe

Spośród wielu rodzajów systemów CMS nasze Studio, do tworzenia standardowych stron wybrało system Wordpress. Jest to dla użytkowników system przyjazny, mający ogromną ilość dostępnych rozszerzeń, które zwiększają jego możliwości. Pozwala zachować to również relatywnie niską cenę realizacji. Ilość i jakość dostępnych szablonów i typowych rozwiązań sprawia, że WordPress nie stanowi ograniczenia w procesie przygotowania standardowej strony.


Serwisy i aplikacje online

W przypadku tworzenia zaawansowanych serwisów internetowych - Portali gdzie występuje duża interakcja klienta z serwisem (tworzenie konta, dodawanie zdjęć, tworzenie profilów, różne płatności, subskrypcje, wykonywanie różnych zadań, zostawiania swoich osobistych danych) polecamy inne rozwiązanie niż CMS Wordpress. W takich przypadkach używamy CMS opartego o framework Symfony lub autorskich rozwiązań.

Zapraszam do kontaktu

Mając 10 letnie doświadczenie w branży, znając temat zarówno od strony kreacji, programowania jak i marketingu, chętnie służę radą w wyborze najlepszej “drogi reklamowej” dla Państwa firmy.

Jestem praktykiem, cenię sobie przejrzystość oferty, dobry kontakt i zdecydowane działanie.

Łukasz Sochacki
właściciellinkedin
tel. +48 603-651-245
biuro@artso.pl

ARTSO
ul. Głogowska 132/140
60-243 Poznań

Formularz

2 + 3 = ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTSO Łukasz Sochacki, ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i informacji związanych z realizacją usług. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że zgodę tą mogę wycofać wysyłając wiadomość na e-mail biuro@artso.pl używając adresu, którego zgoda dotyczy. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się Polityce Prywatności.


ARTSO.pl - Zapraszamy do współpracy

ARTSO.pl
Agencja interaktywna
ul. Głogowska 132/140, 60-243 Poznań